Teamindeling najaarscompetitie senioren 2018

De teamindeling voor de najaarscompetitie voor senioren 2018 is bekend. Zie hieronder de teams.

LTV invitatietoernnooi-150
LTV invitatietoernnooi-103

DONDERDAG

DD donderdag

Dames 1 (3e klasse)
Elvira Willemsen*
Ingrid Smit
Jeanette de Ridder
Marja Schneider
Christi Held

VRIJDAGAVOND

DD 35+

Dames 1 (3e klasse)
Erica van den Ham
Naïr van Eijden
Corinne van Dis
Monique Zuiderwijk
Marleen Buijs-Wilts
José Rijnbout-Hendrikse

DD 35+

Dames 2 (3e klasse)
Patricia Blommestein*
Karin Kappers
Evelien Sauerbier
Karin van Binnendijk
Erna Stein-Nijland
Patricia van Giessen
Coosje Vink
Colette Lips

DD 35+

Dames 3 (3e klasse)
Annemiek Veenendaal*
Anne-Mart Kuipers
Jessica te Loo
Esther Schaap
Helene van Lippevelde
Hilda Rozendal-de Vries
Margriet Hofman-Boor

HD 17+

Heren 1 (hoofdklasse)
Manfred Chang*
Erik Bijl
Martijn vd Brink
Elbert Chang
Robin Rijnders
Bart Oosterhof
Richard vd Meel
Marc Lachartre

HD 35+

Heren 1 (4e klasse)
Peter Knijf*
John Dee
Chris vd Steeg
Edwin Veenendaal
Marcel Daatselaar

GD 17+

Mix 1 (2e klasse)
Steef van den Berg *
Joris van Gaal
Roland Luijer
Marleen Luijer
Nadia Ebbing
Jennifer Welmers
Herman Hofmeijer

GD 17+

Mix 2 (3e klasse)
Andrew Vincent*
Jan Fijnenberg
Cor Jansen
Bibi den Haak
Jessica Sjardijn
Denise Vincent-Fijnenberg

GD 35+

Mix 1 (2e klasse)
Wim Mattijsen*
Frank van Hamersveld
Andre de Rooij
Janneke Jongejan
Rieky Greven
Jacqueline Willigenburg

GD 35+

Mix 2 (3e klasse)
Maureen Klein*
Mark van Doorn
Lucienne Houtveen
Harold Houtveen
Elivra Furst
Maarten Furst
Rianne van der Berg- Grinten
Remco Bosman

GD 35+

Mix 3 (3e klasse)
Joost Bentvelzen*
Patrick Kiel
Rob Hardijk
Babette Alberda
Marieke Rokers
Astrid Hardijk
Ceciel Meijs
Jeroen van Gein

GD 35+

Mix 4 (3e klasse)
Titia Russ*
Ingrid Smit
Jan Held
Monique Oude Alink
Jim Sint Nicolaas
Ineke van Wijk
Jolanda Tijmensen

ZATERDAG

Dames 1 (4e klasse)
Karin van Hardeveld*
Karin Haandrikman
Hanneke Tijl
Leonie Verhoef
Liza Wouters

Heren 1 (1ste klasse)
Marcko Willemsen*
George Hey
Gerard van Valkengoed
Lex van Gessel
Martin Binnendijk
Bastiaan Graf
Rene van Zenderen

Gemengd 1 (2e klasse)
Marit den Haak*
Eva van Ruitenbeek
Suzanne van den Eijnden
Alessandro Sciortino
Niek Buis

Dames DUBBEL 1 (2e klasse)
Marian Op ’t land *
Ugonia Tijmensen
Jolanda van Gessel
Linda Groenwold
Imca Oudshoorn

Dames DUBBEL 2 (3e klasse)
Petra Hakvoort*
Marianne Bertens
Renate Kaijser
Agnes Huiting
Ninon Kok
Caroline de Laet-Valk

Dames DUBBEL 3 (3e klasse)
Ellen Miltenburg*
Josie Beijer
Tjitske Schuitema
Annette Klaassen
Sebina Rosbergen

Dames DUBBEL 4 (4e klasse)
Annemarie Pommerel*
Wobby Sloot
Aafke Zijlstra
Caroline van Ewijk
Annemiek Stufkens
Simone van der Chijs

Heren DUBBEL 1 (2e klasse)
Simon Tijmensen*
Wilco Betting
Paul Oudeboerigter
Robbert Dedding
Marcel de Graaf
Dimitri de Rooij

Heren DUBBEL 2 (3e klasse)
Mark Kragting *
Gernand Roeszing
Jos Smook
Paul van Seumeren
Hans Eggink
Willem Eelman
Dick Hoogland

Gemengd DUBBEL 1 (3e klasse)
Maaike Verhoef*
Jose de Ruig
Nicole Haeften-van Loo
Ingrid de Rooij
Marko Heneweer
Michiel Hoendevangers
Rick Twisk

Gemengd DUBBEL 2 (3e klasse)
Wendy van de Berg*
Bart Brakel
Maxime Hoksbergen
Alfred Bouwmeester
Joris van Gaal
Joyce de Vries

Gemengd DUBBEL 3 (3e klasse)
Gerrie Wijntjes*
Mireille Kragting
Ellen Sol-Wiewel
Herman Sol
Theo Wijntjes

Gemengd DUBBEL 4 (4e klasse)
Maria Munoz Salas*
Ullie Ruijs
Lionne Hooijer-Roof
Nienke Neumann
Saskia Westerhof-Sadi
Arjan Ankerman
Adriaan Roggeveen

ZONDAG

Alle leeftijden

Heren 1 (3e klasse)
Sebastiaan Tijmensen*
Pascal Leenders
Martijn Sloot
Stijn Hofman
Bob Dedding

Alle leeftijden

Gemengd 1 (2e klasse)
Amberd de Graaff*
Martijn Brandsen
Harmen Severiens
Eline van den Ham
Britt Smit

Alle leeftijden

Gemengd 2 (2e klasse)
Eline Brandsen*
Nathalie Swinkels
Gre Hoksbergen
Herman van Hunnik
Rob Cruetzen
Geert-Jan Braun

35+

Heren 1 (Open klasse)
Reinier Reumer*
Sander Zaal
Sander van Eeden
Dick Hoogland
Tom van Petegem

35+

Heren 2 (Open klasse)
Robbert-jan v Lippenvelde*
Daniele Bruno
Demis van Putten
Jean Pierre Brouwers
Frank Rieter
Ben Visscher

* = Aanvoerder