Teamindeling voorjaarscompetitie senioren 2018

De teamindeling voor de voorjaarscompetitie voor senioren 2018 is bekend. Zie hieronder de teams.

LTV invitatietoernnooi-150
LTV invitatietoernnooi-103

DINSDAG

DD dinsdag

Dames 1 (hoofdklasse)
Rineke van der Kolk *
Gesien de Vries
Ilona de Boer
Annelies Mulder
Margriet van Loo
Marga Slijpen

DD dinsdag

Dames 2 (hoofdklasse)
Gina Greefhorst *
Jose Schoonderbeek
Trudi Peters
Gerrie Wijntjes

DD dinsdag

Dames 3 (1e klasse)
Petra van den Hengel *
Karin Adegeest
Ineke Kielstra
Anneke van der Eems
Inge van Duivenbode
Marian van Beek
Irma Klootwijk

 

DD dinsdag

Dames 4 (2e klasse)
Astrid Oosterhuis *
An Boersen
Henny van Kluijve
Gerda Westerhof
Franny van Winterswijk

 

DONDERDAG

DD donderdag

Dames 1 (2e klasse)
Christi Held *
Ellen Miltenburg
Jeanette de Ridder
Marja Schneider
Elvira Willemsen

VRIJDAGOCHTEND 50+

Mix 1 (open klasse)
Roel Mulder *
Bert van Loo
Paul Slijpen
Annelies Mulder
Margriet van Loo
Marga Slijpen

VRIJDAGAVOND

DD 35+

Dames 1 (2e klasse)
Marianne Bertens *
Agnes Huiting
Caroline Valk
Petra Hakvoort
Nelleke Jansen
Renate Kaijser
Ninon Kok

DD 35+

Dames 2 (4e klasse)
Anne-Marie Pommerel *
Maureen Klijn
Mirabelle Scheelings
Wobby Sloot
Lucienne Houtveen
Rianne van de Berg
Aafke Zijlstra

DD 35+

Dames 3 (4e klasse)
Patricia Blommestein *
Karin Kappers
Evelien Sauerbier
Karin van Binnendijk
Erna Stein-Nijland
Patricia van Giessen
Coosje Vink
Colette Lip

DD 35+

Dames 4 (4e klasse)
Annemiek Veenendaal *
Anne-Marit Kuipers
Jessica te Loo
Esther Vlieger-Schaap
Helene van Lippevelde
Hilda Rozendal-de Vries
Wencke Bruno-Heijblok
Margriet Hofman-Boor

DD 35+

Dames 5 (4e klasse)
Natasja Zaal *
Inge Schimmel
Jolanda Greving
Saskia Westerhof-Sadi
Marlien Matser
Maria Munoz Salas
Nienke Neumann
Yvette van de Willik

GD 17+

Mix 1 (3e klasse)
Steef van den Berg *
Joris van Gaal
Roland Luijer
Marleen Luijer
Nadia Ebbing
Jennifer Welmers

GD 35+

Mix 1 (3e klasse)
Tjitske Schuitema *
Josie Beijer-Klerks
Wilco Beijer
Lex van Dam
Jolanda Eymann
Ellen Miltenburg
Roel Wieringa

GD 35+

Mix 2 (3e klasse)
Gerrie Wijntjes *
Theo Wijntjes
Mireille Kragting
Jolanda Tijmensen
Huub Starmans
Herman Sol

HD 35+

Heren 1 (4e klasse)
Peter Knijf *
John Dee
Chris vd Steeg
Sander van Eeden
Reinier Reumer
Edwin Veenendaal
Marcel Daatselaar

HD 35+

Heren 2 (4e klasse)
Robbert-jan van Lippevelde *
Daniele Bruno
Demis van Putten
Frank Rieter
Jean-Pierre Brouwers

ZATERDAG

H 17+

Heren 1 (hoofdklasse)
Daan Adegeest *
Edwin van Almkerk
Bastiaan Oosterhuis
Willem Jan Oosterhuis
Sjoerd Heuts
Nick Peters
Marijn de Ruiter
Frank Verheijen

H 17+

Heren 2 (2e klasse)
Richard vd Meel *
Manfred Chang
Erik Bijl
Elbert Chang
Martijn van den Brink
Bart Oosterhof

H 17+

Heren 3 (2e klasse)
Ties Peters *
Jeroen Groenevelt
Mike Companjen
Rogier Plijnaar
Fred van Rooijen
Geert Jan Braun

H 17+

Heren 4 (3e klasse)
Mark Galestin *
Tom Lemstra
Daan Lemstra
Jeroen Visser
Jan Wendel
Eric van Maanen
Jeroen vd Burgwal

H 35+

Heren 1 (hoofdklasse)
Martin van Binnendijk *
Edwin Brinkman
Jules Gorris
Bastiaan Graf
Jan van den Ham
Leonard Reid
Arthur Kappers

HD 17+

Heren DUBBEL 1 (3e klasse)
Mark Kragting *
Jos Smook
Willem Eelman
Dick Hoogland
Paul van Seumeren
Hans Eggink
Gernand Roeszing

DD 17+

Dames DUBBEL 1 (3e klasse)
Marian Op ’t land *
Ugonia Tijmensen
Jolanda van Gessel
Linda Groenwold
Imca Oudshoorn

DD 17+

Dames DUBBEL 2 (4e klasse)
Marja Pronk *
Annette Klaassen
Maartje Backus
Sebina Rosbergen
Marjolein Wust

GD 17+

Gemengd DUBBEL 1 (3e klasse)
Eline Brandsen *
Henriette Schneiders
Wilma Buitenkamp
Simon Tijmensen
Arjan Vermeij

G 17+

Gemengd 1 (hoofdklasse)
Annemarie Appel *
Monique van Leeuwen
Bert Westerveld
Detlef Meijer
Marc Poortenga
Annemieke Veenma

G 17+

Gemengd 2 (3e klasse)
Wendy van den Berg *
Joyce de Vries
Maxime Hoksbergen
Tom van Petegem
Joost Leenaerts
Alfred Bouwmeester

G 17+

Gemengd 3 (4e klasse)
Evy Egter *
Niek Buis
Marit den Haak
Alessandro Sciortino
Kim Visser
Ing Lok Gho
Jordi Witte

G 35+

Gemengd 1 (2e klasse)
Janneke Jongejan *
Ellen Sol
Rieky Greven
Richard Klaassen
Wim Everink
Bart Saltzmann
Bert Smit

ZONDAG

H 17+

Heren 1 (3e klasse)
Bart Adegeest *
Ivar Gast
Jeroen Oude Boerrigter
Jesse van de Hof
Derek Steeman

H 17+

Heren 2 (4e klasse)
Lex van Gessel *
George Hey
Dimitri de Rooij
Gerard van Valkengoed
Marcko Willemsen

H 17+

Heren 3 (5e klasse)
Wilco Bettink *
Robbert Dedding
Ron van Gent
Rene van Zenderen
Ralph Brandsen

H 17+

Heren 4 (5e klasse)
Mark van Binnendijk *
Stijn Hofman
Martijn Sloot
Pascal Leenders
Tom van Rooijen

H 17+

Heren 5 (5e klasse)
Sebastiaan Tijmensen *
Bob Dedding
Marvin Oudshoorn
Stefan Roos
Aaron Picavet

H 35+

Heren 1 (2e klasse)
Wim Mattijsen *
Harry Sanders
Andre de Rooij
Bart Brakel
Henk Verdoorn
Herman van Hunnik
Frank van Hamersveld

D 17+

Dames 1 (4e klasse)
Joke van der Ven *
Hetty Wijers
Leonie Verhoef
Jarine de Voogd
Sylke Dekker

G 17+

Gemengd 1 (4e klasse)
Eline van den Ham *
Brit Smit
Amber de Graaff
Martijn Brandsen
Harmen Severiens
Aaron Beijer

GD 35+

Gemengd 1 (Topklasse)
Elvira Bemelmans *
Gré Hoksbergen
Nathalie Swinkels
Rob Cruetzen
Bert Westerveld
Martijn Plantinga

* = Aanvoerder